101pdf.pl

SZUMIĄCE WIERSZYKI

„DESZCZYK” – piosenka logorytmiczna do utrwalania głoski „sz” w izolacji. Deszczyk pada KAP, KAP, KAP. Ty kropelkę ŁAP, ŁAP, ŁAP. Woda szumi SZ……, SZ……, SZ…

SZUMIĄCE WIERSZYKI

„DESZCZYK” – piosenka logorytmiczna do utrwalania głoski „sz” w izolacji. Deszczyk pada KAP, KAP, KAP. Ty kropelkę ŁAP, ŁAP, ŁAP. Woda szumi SZ……, SZ……, SZ…

GŁOSKI SZUMIĄCE - CZ Wierszyki do powtarzania za rodzicem i ...

GŁOSKI SZUMIĄCE - CZ. Wierszyki do powtarzania za rodzicem i uczenia się na pamięć. „Poszły kaczki na pocztę”. Poczłapały cztery kaczki na pocztę we ...

GŁOSKI SZUMIĄCE

Głoski sz, ż, cz, dż nalężą do tzw. głosek szumiących i są jednymi z ... Oto kilka przykładów ćwiczeń pomagających w wywołaniu głosek szumiących:.

Ćwiczenia głoski szumiące

Ćwiczenia- głoski szumiące: SZ, Ż, CZ, DŻ. Głoska „SZ” W ćwiczeniu tym należy wyciąć obrazki, ... w nazwach wyrazów. „Cz” Rozwiąż krzyżówkę z głoską „CZ” ...

Głoski szumiące - karty pracy - Przedszkole Miejskie "Mniszek"

Spójrz! Poniższe rysunki przedstawiają, jak mama Leszka robi zakupy w supermarkecie. ... Czy znasz inne zwierzęta żyjące w dżungli?

Głoski szumiące – SZ, Ż wyrazy, wyrażenia i zdania materiał słowny

Głoski szumiące – SZ, Ż wyrazy, wyrażenia i zdania materiał słowny. GŁOSKA SZ. • Wyrazy do powtarzania i utrwalania: Szuflada, szafka, szatnia, szalik, ...

WIERSZYKI

WIERSZYKI • Z GŁOSKĄ S. WIERSZYKI. Z GŁOSKĄ S. BALONIK. Stefek balon napompował. I się z nim zagalopował. Wyswobodził mu się z ręki,.

WIERSZYKI

Cichutko rusza ciuchcia po torach fu, fu, fu. Jadą Ela i misio w dobrych humorach fu, fu, fu. SAMOLOT. Samolot wyleciał w chmury żżżż…

WIERSZYKI

WIERSZYKI • SŁOWNO-RUCHOWE. WIERSZYKI. SŁOWNO-RUCHOWE. WYLICZANKA ... A słoń do góry wysoką swą trąbę podnosi. O smakołyki Agatkę prosi.

Wierszyki - masażyki.pdf

Słoń na wycieczce. Szedł sobie słoń na wycieczkę (z wyczuciem naciskamy plecy dziecka wewnętrzną stroną dłoni) z tyłu na plecach miał teczkę (rysujemy ...

Wierszyki na Wielkanoc:

"W ten poranek Wielkanocny, ... gdy przy stole Wielkanocnym nie zabraknie najważniejszych gości." ... Świąteczne życzenia szybko recytuje:.

Wierszyki-masażyki

Przytulanki, czyli wierszyki na dziecięce masażyki) ... Gdzieś tam na ziemię cicho spadł. ... A dzień dobry pani kluka [łapiemy za nosek].

wierszyki świąteczne

„Wierszyki domowe” oraz „Wierszyki rodzinne”, zachęcamy uczniów polskich szkół na Litwie do ... związanym ze świętami Bożego Narodzenia.

Wierszyki – masażyki

wkręcamy papier – delikatnie dotykamy uszu dziecka oraz wygładzamy kartkę – wykonujemy długie pionowe ruchy na plecach dziecka). Kochana babciu. Kropka.

KWIETNIOWE WIERSZYKI

WIERSZYKI. KWIETNIOWE PSOTY. Co ty kwietniu pleciesz? ... Zaczynamy wiosenne porządki. Skoczył wietrzyk zamaszyście,. Pookurzał mchy i liście.

WWRD_Rysowane wierszyki

krótkie rymowanki. Osoba dorosła czyta głośno wierszyk, a zadaniem dziecka jest rysowanie ... Brzuszek jak beczka,. Ogon zakręcony,. Ryjek przytępiony,.

Wierszyki z emocjami

Psycholog. Kompetencje emocjonalne. SMUTEK. RADOŚĆ. STRACH. ZŁOŚĆ. Pytanie 3: Co czuła Żabka Hela? Pokoloruj odpowiednie słoneczko na żółto.

Na Wielkanoc - wierszyki

Z wierszyka o świętach dowiemy się wiele. Wielkanoc: zajączki, pisanki, kurczaczki. Wigilia: choinka, gwiazdeczki i paczki.

WIERSZYKI O DRZEWACH

W żółte, czerwone i pomarańczowe szaty polska jesień się odziewa,. Między innymi za sprawą pewnego pięknego drzewa. To drzewo wytwarza zabawne skrzydlaki,. Z ...

Wierszyki z emocjami

mgr Justyna Godula. Psycholog. Kompetencje emocjonalneje. Kompetencje emocjonalne. Pytanie 6: Kiedy czujesz radość? Narysuj lub napisz.

Wierszyki logopedyczne z głoskami SZ, Ż, CZ, DŻ

są wierszyki, które nie tylko są pomocne do utrwalania artykulacji, ale też usprawniają pamięć i dykcję. Żuk i żabki. Jedna żabka z drugą żabką.

Wierszyki do zadań specjalnych

Wierszyki umilają czas, są nośnikiem kultury, rozwijają zasoby wiedzy ogólnej i ćwiczą pamięć, ... tęczę barwnie wymalował. ... Znajdę rower w swym kolorze?

„RYSOWANE WIERSZYKI” - spryman.pl

Dwie kreseczki prosto, a dwie kreski krzywo. Gdy proste połączysz, to otrzymasz drzewo ! Auto. To prostokąt i dwa kółka. 6 ...

Wierszyki łamiące języki

Klap! klap! kapota klapie na typie, typ spod kapoty na klapy łypie, ... Dość mam łypania, klap i łopotu! ... i powiada: “Proszę pana nogi bolą mnie od rana,.

Wierszyki logopedyczne dla najmłodszych

Pisnął kotek: pii... - Pij, koteczku, pij! Rozmowa z bocianem. Skulił ogon, zmrużył ślipie,. Dzień dobry ...

Wierszyki o maju i biedronkach

Wierszyki o maju i biedronkach. W poniedziałek biedroneczki ... Do soboty świętowały, tak im minął tydzień cały. Potem kropki założyły.

LOGOPEDYCZNE-WIERSZYKI-I-RYMOWANKI-CZ-I.pdf

Czarny gawron czarny, czarne piórka ma, czarny ma ogonek, czarne ... Dżambo też usłyszał, co powiedziała dżdżownica i zaczął głośno rżeć ze śmiechu.

Przysłowia i wierszyki o wiośnie

Marzec: czy słoneczny, czy płaczliwy – listopada obraz żywy. • Kwiecień plecień, tak przeplata: trochę zimy, trochę lata. • Jedna jaskółka wiosny nie czyni.